fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Ponad rok musieliśmy czekać na nowe odcinki, ale w końcu są! Dzisiaj na Netflixie zadebiutował najnowszy, trzeci sezon serialu, który wywołał spore zamieszanie wśród widzów. Opowieść o powodach, które popchnęły młodą dziewczynę do pełnienia samobójstwa, otworzyła oczy wielu osobom na problemy współczesnych nastolatków. Teraz kolejne sezony opowiadają o tym, jak życie toczy się dalej i pisze coraz to bardziej przerażające scenariusze.

Drugi sezon serialu ostatecznie wyjawił wszystkie sekrety Hannah Baker, Clay pogodził się z jej śmiercią, a proces pomiędzy rodzicami dziewczyny, a Liberty High został zakończony. To dało twórcom możliwość otworzenia całkowicie nowych wątków oraz rozwinięcie historii, które do tej pory były poboczne.

Jednak nic nie jest dalej załatwione. Clay wpakował się w kolejne tarapaty, gdy odebrał broń Taylerowi, który planował przeprowadzić masakrę w szkole. Na domiar złego wraca temat śmierci, bo jak już zapewne zdążyliście zauważyć, plakaty promujące nowy sezon głoszą zdanie: Kto zabił Bryce Walkera? Najprawdopodobniej na tym skupi się trzeci sezon serialu.

Wiadomo, że trzeci sezon jest przedostatnim, a czwarty sezon ma zamknąć wszystkie wątki i zakończyć serial.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X