fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Ważne święto, które potocznie nazywane jest Dniem Nauczyciela, co roku świętowane jest z niezwykłą powagą, gdyż nauczyciele i uczniowie są jednymi z najważniejszych osób w społeczeństwie, które mają tak duży wpływ na naszą przyszłość!

Foto: BE&W / wyborcza.pl

Wydarzenie to zostało ustanowione na pamiątkę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, którą utworzył w 14 października 1773 roku król Stanisław August Poniatowski. We wszystkich szkołach w Polsce organizowane są przeróżne uroczystości, które mają na celu uczcić założenie komisji, ale również podziękowanie nauczycielom i uczniom za ich wkład w edukację.

Fot. Piotr Molecki / East News

Co ciekawe, za granicą dzień ten jest obchodzony w inne dni, ponieważ np. Hiszpanie świętują 27 listopada, Chiny 10 września, a Czechy i Słowacja 28 marca. Nie zmienia to jednak faktu, że swoje życzenia w te dni kieruje się w stronę grona pedagogicznego oraz uczniów.

W tym miejscu wszystkim nauczycielom oraz uczniom chcielibyśmy życzyć samych sukcesów, dużo motywacji do pracy oraz radości z wykonywanych zadań! Jesteście najlepsi!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X