fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Związek Hany Cross i Brooklyna Beckhama jest rzeczywiście czymś poważnym i właśnie wszedł na nowy poziom – dziewczyna Brooklyna poznała jego rodziców! 

Na początku grudnia 2018 media spostrzegły, że Brooklyn Beckham i Hana Cross romantycznie trzymają się za ręce podczas British Fashion Awards. Później Instastory, które wrzuciła Hana, potwierdziło ich związek. Teraz Brooklyn postanowił przedstawić swoją dziewczynę rodzicom!

Fot. justjaredjr.com

Trzeba przyznać, że Hana musiała czuć niezłą presję – w końcu David i Victoria Beckham to jedna z najbardziej znanych par na świecie! Brooklyn, Victoria i David Beckhamowie uczestniczyli w pokazie Kent & Curwen podczas męskiego Fashion Weeka w Londynie. Hana im towarzyszyła i później widziano, jak razem z Victorią i Brooklynem opuszczają wspólnie pokaz.

Ciekawi jesteśmy, czy dziewczyna Brooklyna Beckhama przypadła jego rodzicom do gustu! 🙂

Fot. justjaredjr.combe

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X