fbpx


Dzień Wszystkich Świętych, to dzień zadumy, spokoju i wspominania zmarłych. Bliskich i tych, których po prostu znaliśmy. Spędzamy czas w gronie rodziny i na cmentarzach odwiedzamy groby, zapalając znicze lub składając kwiaty. My postanowiliśmy powspominać z Wami i przypomnieć znane osoby, które na pewno kojarzycie, a odeszły w tym roku. Na pewno nie wymienimy ich wszystkich, jednak na pewno wymienimy te, które znacie z artykułów i newsów na naszym portalu.

Jednym z tych, z którymi musieliśmy się pożegnać, był Tim Bergling, znany na całym świecie DJ i producent, który najdłużej działał pod pseudonimem Avicii. Urodził się 8 września 1989 roku, a zmarł 20 kwietnia tego roku. Występował również pod pseudonimem Tim Berg lub Tom Hangs. Zasłynął takimi utworami jak Bromance czy znany wszystkim Levels czy Waiting For Love. Do tej pory Jego muzyka jest grana na wielu wydarzeniach i jest wykorzystywana przez wielu DJejów podczas swoich występów, upamiętniając tego wybitnego i młodego artystę.

Kolejnym artystą, którego już z Nami nie ma jest Malcolm James McCormick, znany szerszej publiczności jako Mac Miller. Urodzony 19 stycznia 1992, zmarł 7 września 2018 roku. Mac to wybitny amerykański raper, producent i autor wielu tekstów piosenek. Wiele osób poznało go dopiero wtedy, gdy Jego miłością okazała się Ariana Grande, która bardzo ciężko sobie radzi po śmierci Maca. Artysta zmarł tuż przed startem swojej trasy koncertowej Swimming.

XXXTentacion (Jahseh Dwayne Ricardo Onfroy) został zamordowany 18 czerwca tego roku i miał zaledwie 20 lat. Ten amerykański raper zaczął karierę tuż po wyjściu z poprawczaka, w którym dorastał i się wychowywał. Oprócz tego był piosenkarzem i autorem tekstów. W tym roku wydał drugi album o tytule “?” i zdobył nim pierwsze miejsce w ogólnoświatowym zestawieniu Billboard 200.

Następną osobą, z którą pożegnaliśmy się w tym roku był kolejny raper, tym razem z Polski – Tomasz Chada. Chada pochodził z Warszawy i reprezentował tamtejszy rap uliczny, na początku kariery należący do grupy Molesta Ewenement. Miał 40 lat i zmarł 18 marca 2018 roku w Rybniku, na izbie przyjęć w trakcie badań.

Ostatnim, którego chcemy dzisiaj Wam przypomnieć jest Zombie Boy. Rick Genest był bardzo znanym modelem przez tatuaże na całym ciele, prezentujące szkielet człowieka. Karierę rozwijał jednak nie tylko w modelingu, ale i aktorstwie. Wielu poznało go dzięki występie w klipie Lady Gagi. Artysta urodził się 7 sierpnia 1985 roku, a zmarł 1 sierpnia 2018 roku.

Pamiętamy [*]

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X