fbpx


JK opublikował niespodziankę dla fanów! Najmłodszy członek BTS, Jungkook, udostępnił nie jedną, ale dwie coverowe wersje singla z 2017 r. “Ending Scene”.

Jungkook udostępnił dwa subtelne covery na SoundCloudzie, a później na blogu. W każdej wersji pokazuje inny układ wokalny przejmującej ballady. Nowe wersje zaaranżował Jungkook, któremu towarzyszy Mikyeong z MKS na fortepianie. Kawałki zostały udostępnione wraz z zdjęciami członka BTS, który patrzy na Newark’s Prudential Center w New Jersey.

“Ending Scene” ukazało się na popularnym koreańskim albumie solowym “Palette”, a skomponował go Sam Kim. W przeszłości Jungkook powiedział, że pierwszy w historii album, który kupił, był przez zrobiony właśnie przez Kim. JK regularnie udostępnia covery piosenek fanom na YouTube i SoundCloud.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X