fbpx


Jesteście fanami produkcji Disney’a i nie możecie doczekać się nowej wersji ulubionego, gapciowatego słonia? Mamy dla Was oficjalne plakaty postaci z “Dumbo” w reżyserii Tima Burtona!

Świąteczny okres za nami, więc Disney patrzy już zdecydowanie w nowy rok, a szczególnie wypatruje 29 marca – czyli pierwszej dużej premiery tej wytwórni w 2019 roku! To właśnie wtedy do kin wchodzi nowa wersja wszystkim znanych przygód słonia Dumbo. Wytwórnia udostępniła oficjalne plakaty postaci, które zobaczymy w tym filmie!

Nowa wersja Dumbo w postaci live-action reżyserowana jest przez Tima Burtona i zobaczymy w niej m.in. Collina Farrella, Michale’a Keatona, Evę Green i Danny’ego DeVito. Oryginalna bajka Dumbo wydana w 1941 przez Walt Disney Animation Studios pozostawiła swoją spuściznę w popkulturze, szczególnie otworem “Baby Mine”. Do tej pory widzimy jej obecność w parkach Disney’a, w postaci klasycznej atrakcji latającego słonia 🙂

Patrząc na te plakaty z wizerunkami postaci – nie możemy doczekać się premiery nowej wersji Dumbo! Co Wy o niej myślicie?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X