fbpx


Tak jak wczoraj informowaliśmy, dzisiaj w nocy pojawił się nowy kawałek od Aveil Lavinge, który nagrała wspólnie z Nicki Minaj. Singiel nosi tytuł “Dumb Blonde” i pojawi się na nadchodzącym albumie artyski “Head Above Water”.

“Nie jestem głupią blondynką / Nie jestem głupią lalką Barbie / Jestem w grze / Możesz patrzeć na mnie, patrz na mnie, patrz jak udowadniam, że się mylisz” – śpiewa Lavigne . Minaj później oferuje wybuchowy werset. Całość jest utrzymana w typowej dla Avril stylistyce, którą możecie kojarzyć z takich piosenek jak “Grilfiend” czy “Hot”.

“@NickiMinaj to moja ulubiona piosenka. Słucham jej od tak dawna” – napisała Lavigne na Twitterze przed premierą. “Gdy tylko nagrałem #DumbBlonde, wiedziałam, że będzie ona idealną artystką, z którą mogłabym współpracować, a kiedy powiedziała, że ​​tak, to było jak spełnienie marzeń!!!”

Minaj ujawniła także, że jest wieloletnią fanką muzyki Avril. “Kiedyś jeździłam do pracy [na] Red Lobster, grając album tej kobiety przez godzinę dziennie przez wiele miesięcy” – napisała na Twitterze. “Ta kobieta jest tak niewiarygodnie utalentowana. ”

“Dumb Blonde” podąża za wydaniem tytułowego utworu “Head Above Water” i “Tell Me It’s Over” jako trzecia piosenka z nadchodzącego szóstego studyjnego albumu Lavigne – jej pierwszego odkąd zdiagnozowano chorobę z Lyme w 2014 roku.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X