fbpx


Ostatnimi dniami Dua Lipa odwiedziła stolicę naszego kraju głównie po to, by zaśpiewać swoje największe hity przed ogromną liczbą polskiej publiczności podczas ORANGE WARSAW FESTIWAL 2018! Jak możemy się spodziewać, artystka dała prawdziwy popis swoich wokalnych umiejętności, za to jej fani dali popis… na lotnisku! Fani Lipy nadal żyją zaistniałą sytuacją, ale co tam tak naprawdę się wydarzyło?

Dzięki artykułowi autorstwa Kacpra Zenderowskiego mamy okazję nieco bardziej zagłębić się w ten temat!

Dua jeszcze dzień przed poinformowała, jak bardzo jest niezadowolona z tego, że musi wstawać o piątej rano. Kiedy przyleciała do Warszawy, na lotnisko Chopina zapanował chaos. Fani artystki zaczęli przepychać się nawzajem. Do tego można było usłyszeć ogromną liczbę wulgaryzmów. Na samym początku uśmiechnięta Dua, z wielką chęcią robiła sobie zdjęcia z fanami. Potem jednak z powodu chaosu zrezygnowała.

… i wcale nie dziwimy się artystce! Na temat zachowania jej fanów pojawiło się w mediach wiele relacji z tego incydentutemat warty uwagi. Nam brakuje słów na to, co tam się wydarzyło… A wy jakie macie zdanie na temat zachowania ludzi czekających na Due? 

Na szczęście zachowanie niektórych fanów nie przeszkodziło artystce w daniu prawdziwego popisu wokalnego. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć takie hity jak “New Rules“, “IDGAF“, “Be The One” czy “High“. Przygotowano trzy akcje koncertowe, z czego wypaliły tylko dwie. Dlaczego?
Jedną z akcji były kolorowe usta na piosenkę “One Kiss“. Większość fanów mająca kolorowe buziaki nie spodziewała się jednak, że Dua zrezygnuje z tej piosenki. Mówi się trudno. Na całe szczęście inne akcje okazały się sukcesem! Jak mówią fani: “jej mina na fuckery (akcja na IDGAF) była bezcenna“.

… teraz czas na dobre wiadomości! Jak widać wszystko bardzo dobrze się zakończyło. Warto podkreślić, że przecież nie zawsze takie akcje na koncertach wychodzą, ale jednak! Uszczęśliwiona wokalistka dawała z siebie wszystko na scenie, co sami możecie zobaczyć:

Dua swój koncert na Instagramie podsumowała słowami:
Wczesne poranki i późne noce. Warszawo jesteś marzeniem! Pierwszy festiwal sezonu zaliczony. Moskwo widzimy się jutro!

… a to oznacza, że artystka z chęcią powróci jeszcze do stolicy naszego kraju! Osoby będące na OWF 2018 z pewnością wywalczyli to wielkim zaangażowaniem podczas występu 22-latki. Czy Dua pojawi się również za rok na kolejnej edycji Orange Warsaw Festival? Mamy nadzieję, że tak! 😀

Pełen artykuł z wszystkimi występami Duy znajdziecie tutaj: http://fandoms.pl/330116/dua-lipa-dala-popis-wokalny-a-jej-fani-dali-popis-na-lotnisku

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X