fbpx


Dua Lipa odwiedziła ostatnio studio programu Watch What Happens Live with Andy Cohen. Podczas spotkania odpowiedziała na pytania ciekawskich fanów, a dzięki temu wiemy teraz, czy Dua zaśpiewa piosenkę dla Bonda oraz jak wyglądała jej współpraca z Arianą Grande!

Źródło: Youtube.com

Jeden z fanów przyłączył się do WWHL na żywo, aby zapytać o pogłoski, czy Dua Lipa zaśpiewa tytułową piosenkę do następnego filmu o Jamesie Bondzie. “Odpowiedź brzmi: chcę to zrobić, ale nie poproszono mnie o zrobienie tego” – wyjaśniła szybko Lipa. Inny ciekawy fan zapytał piosenkarkę, czy kiedykolwiek odrzuciła piosenkę, która stała się później wielkim hitem. Po chwili wahania Dua odpowiedziała, że ​​”nie powinna tego mówić”, ponieważ “nie chce tego odbierać komukolwiek, kto odniósł sukces z tą piosenką”. “Ta piosenka stała się hitem z ich powodu” – powiedziała uprzejmie, nie zdradzając żadnych szczegółów.

Lipa odniosła się także do plotek dotyczących jej i innych gwiazd popu, w tym Taylor Swift i Ariana Grande. Lipa zgniotła pogłoski o rzekomej dramie ze Swift, która pojawiła się po tym, jak wybrała Kanye Westa nad Swift podczas szybkiej gry o zadawanie pytań w talk-show. Piosenkarka wyjaśniła, że ​​wybrała Kanye, ponieważ jest fanką hip-hopu i nie brała udziału w słynnej kłótni Swift-West.

Gwiazda zdradziła również, że ona i Grande nagrały kiedyś razem piosenkę, ale nie sądzi, że ujrzała ono światło dzienne, ponieważ czas nie był odpowiedni dla obu artystek. “Kocham Ari. Uwielbiam wszystko, co robi” – szepnęła Lipa, zanim dodała, że ​​być może w przyszłości znowu coś zrobią. Kto nie może się doczekać takiej współpracy? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X