fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Bella Thorne pojawiła się na Instagramie, by odpowiedzieć na zarzuty Whoopi Goldberg w sprawie nagich zdjęć Belli. W weekend Thorne zamieściła swoje nagie zdjęcia po tym, jak domniemany haker zagroził, że je wrzuci do Internetu. Aktorka postanowiła odzyskać władzę nad własnym ciałem i sama zdecydowała, by ujawnić zdjęcia.

Wcześniej Goldberg zasugerowała winę Thorne za robienie nagich zdjęć. “Jeśli jesteś sławny, nie obchodzi mnie, ile masz lat. Nie robisz sobie nagich zdjęć.” “To smutne, że te dzieciaki muszą przez to przejść” – tak bronił Belli gospodarz Sunny Hostin. “Ktoś  zagroził jej opublikowaniem tych zdjęć, to straszne.”

Goldberg pozostała jednak silna w swoim przekonaniu. “Po zrobieniu takiego zdjęcia trafia ono do chmury i jest dostępne dla każdego hakera, który tego chce, a jeśli nie wiesz, że w 2019 r. to jest problem, to przepraszam. Nie możesz tego robić.”

W odpowiedzi Thorne zamieściła zrzut ekranu długiej wiadomości do Goldberg napisanej w jej telefonie. “Droga Whoopi, kocham cię od tak dawna, ale szczerze, jestem tak niezadowolona i zasmucona twoją odpowiedzią na mój wyciek. Obwinianie dziewczyn za robienie zdjęcia w pierwszej kolejności? To jest chore i obrzydliwe.”

Źródło: Instagram

“Więc dziewczyna nie może wysłać swojemu chłopakowi zdjęć, które są seksowne?” – kontynuowała Thorne. “Rzeczy, które już widział? Jako kobieta powinnaś być tak przerażona, chodząc po moim domu, będąc na telefonie, robiąc cokolwiek? Czy tego chcesz, żeby nasze kobiety były takie? Boisz się mas za ich seksualność? Czy tego chcesz? Ja nie.”

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X