fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Nie znamy osoby, która nie znałaby Drake’a. Jeśli nawet są takie osoby, które nie znają – na pewno w końcu poznają. Drake oprócz tego, że tworzy niesamowite i ponadczasowe hity, łączy pokolenia, to jeszcze do Jego utworów powstają viral’owe, znane na całym świecie filmiki. Przykładem może być ostatni In My Feelings Challenge. Teraz jednak artysta po raz kolejny dokonał czegoś niesamowitego!

Co do Jego nowych rekordów to zacznijmy od tego, że Jego numer In My Feelings jest od 4 tygodni na pierwszym miejscy listy Billboard Hot 100. Najnowszy album Scorpion jest od 5 tygodni na pierwszym miejscu Billboard 200. Natomiast jeśli chodzi o najważniejszy rekord do którego dążymy, to stream’ingi Jego utworów na całym świecie na wszystkich platformach muzycznych! Jako jedyny przekroczył liczbę uwaga… 50 miliardów streamów swojej twórczości! Tym wynikiem deklasuje i dominuje w świecie muzyki i dystrybucji cyfrowej!

Drake kuje żelazo póki gorące, stąd na przykład powstał klip do In My Feelings, do którego powstały miliony filmików na całym świecie, czego chyba sam artysta początkowo się nie spodziewał. Ciekawi jesteśmy Jego kolejnych ruchów muzycznych, bo póki co nic nowego nie wiadomo.

My oczywiście gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X