fbpx


Dove Cameron, amerykańska aktorka i piosenkarka, wylądowała ostatnio w szpitalu. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami informacją, co się stało.

Dove Cameron to 22-letnia aktorka i wokalistka, którą możecie kojarzyć z “Liv i Maddie” lub “Następców”. Ostatnio artystka wylądowała w szpitalu i postanowiła wyjaśnić tę sytuację na swoim Instagramie.

“Witajcie kochani – pytaliście, co się stało, że wylądowałam na pogotowiu i nie chciałam, abyście snuli domysły. Kiedy tańczyłam, coś stało się z górnym odcinkiem mojego kręgosłupa i karku oraz otaczających ich nerwów, co sprawiło, że nie mogłam ruszać szyją ani się obracać. Wszystko będzie w porządku, ale na chwilę obecną muszę odpocząć przez kilka dni, aby nie pogorszyć urazu. Musiałam przez to zrezygnować z udziału w kilku występach musicalu #Clueless.”


Życzymy artystce szybkiego powrotu do zdrowia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X