fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Mamy nadzieję, że wszyscy wiedzą o nadchodzących wydarzeniach, na które zaprasza Was Dominika Sozańska! My zresztą również i mamy nadzieję, że spotkamy się tam wszyscy razem! 🙂 O czym mowa? To chyba wiadome! 

Mówimy oczywiście o nadchodzącej trasie koncertowej Dominiki Za Horyzontem, która póki co zaplanowana jest na trzy miasta – Katowice, Bydgoszcz i Warszawę! Pierwszy koncert odbędzie się już za niecały miesiąc, bo 13 kwietnia! Tak więc zostało mało czasu na decyzję i kupno biletów, a możemy zagwarantować, że koncert będzie wyjątkowy! Dlaczego? Oczywiście ze względu na muzykę, ale i gości specjalnych!

Jak sami widzicie, na koncertach Dominiki pojawią się również świetni artyści! W Katowicach będzie to na przykład Kacper Gołda, a w Bydgoszczy Kaja Jabłońska i Adam Stachowiak! Spokojnie możemy Wam napisać, że to jeszcze nie koniec niespodzianek od artystki 🙂Mówi o tym chociażby Jej zdjęcie z wczoraj na Instagramie, gdzie Dominika Sozańska informuje o wizycie w My Music i nadchodzących nowościach, które już niedługo! My nie możemy się doczekać! 🙂

Przypominamy również, że bilety na koncerty możecie zakupić na stronie empikbilety.pl oraz we wszystkich Salonach Empik w Polsce. Oczywiście oprócz samych biletów na występy, możecie zakupić jeszcze spotkanie z gwiazdą na ściance (Meet & Greet) oraz spotkanie VIP, który upoważnia do wcześniejszego spotkania z gwiazdą, wspólnego posiłku, udziału w próbach, Meet & Greet i oczywiście zabawy na całym wydarzeniu!

Zapraszamy wraz z Dominiką na koncerty, a na pewno nie będziecie tego żałowali! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X