fbpx


Dokładnie tydzień temu poprosiliśmy Was o zadawanie pytań Dominice Sozańskiej. Jak zawsze nas nie zawiedliście i zasypaliście pytaniami. Spośród nich, wybraliśmy 10, naszym zdaniem najciekawszych, które następnie pokazaliśmy Dominice! Dajcie znać w komentarzach, czy odpowiedziała również na Wasze pytanie!

Dominika Sozańska

Dlaczego płyta nazywa się Horyzont? Czy jest w tej nazwie jakaś historia?

DS: Bardzo mi zależało, żeby właśnie taki był tytuł płyty.
Tak jak napisałam na płycie.. wiele ludzi buduje w swojej głowie ograniczenia, których nie potrafi pokonywać. Ważne jest aby nie słuchać co o nas myślą i mówią inni- ważne, żeby dążyć do wyznaczonych sobie celów i sięgać cały czas za horyzont- nie ograniczając się!

Gdyby nie śpiew to czym byś się zajęła w przyszłości?

DS: Po liceum chciałabym pójść na studia pedagogiczne. Mocno wierzę w to, że będę mogła zostać przy muzyce, ale w razie czego chciałabym skończyć studia i mieć coś „w zanadrzu”.

Jaka piosenka jest najbliższa twojemu sercu z horyzontu?

DS: Najbliższa mojemu sercu jest piosenka „Horyzont”, ponieważ napisałam do tej piosenki sama tekst, więc mam do niej ogromny sentyment.

W jakim przedmiocie byłaś najlepsza w gimnazjum i podstawówce?

DS: Wydaje mi się, że w podstawówce żaden przedmiot nie sprawiał mi jakichś większych trudności (Noo.. może matematyka 😆 Od 4 klasy wiedziałam, że raczej się nie zaprzyjaźnimy Haha) W gimnazjum wydaje mi się, że j.polski jednak najbardziej 🙂

Co czułaś jak ludzie na m&g dawali Ci do podpisania Twoją płytę? Co czujesz jak widzisz na sklepowych półkach swoją płytę?

DS: Czuję przede wszystkim ogromną radość! Cieszę się, że coś w co włożyłam całe moje serce podoba się ludziom i chcą tego słuchać. Piękne uczucie! ❤️

Planujesz nagrać teledyski do piosenek z płyty? ❤❤

DS: Spora część piosenek z płyty ma teledyski, ale czy nakręcimy jeszcze jakiś? Hmm.. musicie być czujni 🤔😄


Czy starsze teledyski nadal Ci się podobają? A może zrobiłabyś je inaczej?

DS: Oczywiście, że starsze teledyski mi się podobają!! Uwielbiam do nich wracać i często je oglądam 🙂


Jakbyś nazwała grupe Domisiaki, jak by sie tak nie nazywała?

DS: W sumie to nie zastanawiałam się nad tym.. podoba mi się taka nazwa jaka jest- chyba bym nie zmieniła 🙂


Z jaką światową gwiazdą chciałabyś stworzyć duet na swoją płytę?

DS: Ohhh marzę baaardzo o duecie z Jessie J! Byłoby cudooownie 😍


O czym myślałaś pisząc tekst , do swojej pierwszej w życiu piosenki?

DS: Tak naprawdę zależało mi na tym, żeby to było naturalne i prawdziwe.. prosto z serca. Jestem bardzo zadowolona i czuję, że tak właśnie wyszło- prawdziwie.


Pierwsza osoba przepytana! Komu zadalibyście jeszcze pytanie! Piszcie w komentarzach, a na pewno weźmiemy to pod uwagę już za tydzień! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X