fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

HBO postanowiło uchylić fanom serialu rąbka tajemnicy. Jak wygląda produkcja Got?

Foto: YouTube/ GameofThrones/HBO

Choć finałowy odcinek Gry o tron miał już swoją premierę (co oznacza, że nie poznamy dalszych losów mieszkańców Westeros), nadal trwa bardzo żywa dyskusja na temat serialu. Część osób czuje się usatysfakcjonowana zakończeniem tej historii, lecz chyba jeszcze więcej jest fanów, którzy zawiedli się obrotem spraw w serialu. Twórcy i aktorzy, m.in. Kit Harrington bronili produkcji argumentując, że jej zrealizowanie wymagało sporych nakładów pracy. Żeby przybliżyć fanom jak wygląda Got zakulisowo, HBO postanowiło nakręcić film dokumentalny o tytule nawiązującym do fabuły: Gra o tron: Ostatnia warta. 

Foto: YouTube/ GameofThrones/HBO

W filmie odwiedzamy plan zdjęciowy serialu w Belfaście, w Irlandii Północnej, poznajemy członków ekipy i oglądamy proces tworzenia show, począwszy od przygotowania drobnych rekwizytów, tworzenie choreografii do scen walki i charakteryzacji aktorów, a skończywszy na projektowaniu przestrzeni miejskich np. znanej z serialu Królewskiej przystani. 

Foto: YouTube/ GameofThrones/HBO

Twórcy skupili się na pokazaniu widzom prac do finałowego sezonu Got, dlatego mamy okazję obserwować wzruszające momenty czytania przez aktorów ostatnich scenariuszy, które kończą ich ponad 8-letnią przygodę z serialem.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X