fbpx


Teorie spiskowe to temat rzeka. Nie ominęło to również studia Pixar i ich animowanych produkcji. Składają się one bowiem w największą na świecie teorię spiskową! Wszystkie bajki, ułożone w odpowiedniej kolejności opowiadają nam pewne historie i wzajemnie się uzupełniają lub pokrywają. Nazwano to “Uniwersum Pixara”. Weronika Sobieska specjalnie dla Was zebrała wszystko w całość na portalu Fandoms!

Co jeśli stałoby się tak, jak w bajce Dobry Dinozaur? We wspomnianej produkcji meteoryt ominął Ziemięewolucja po prostu potoczyła się inaczej!

Disney Pixar

Bajka Merida Waleczna tłumaczy nam za to, dlaczego w świecie Pixara zwierzęta są tak inteligentne. Jest tak, ponieważ nie można wykluczyć, że większość z nich była kiedyś ludźmi, a ten “ludzki umysł” z pokolenia na pokolenie przeszedł dalej.  Ciekawa teoria, prawda?

Disney Pixar

Jak i dlaczego powstali superbohaterowie? I dlaczego wyginęli podobnie jak dinozaury? A skoro dinozaurów nie zabiła jednak asteroida, to w takim razie co takiego przyczyniło się do ich końca? I dlaczego rekiny przeszły na wegetarianizm? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie tutaj:  http://fandoms.pl/328984/po-drugiej-stronie-lustra-teoria-pixara

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X