fbpx


Kilka godzin po tym, jak Khloe i Kim podzieliły się słodkim zdjęciem rodziny, fani zaczęli zalewać ich konta pytaniami o zauważalną nieobecność Kendall na zdjęciu. Khloe Kardashian zabrała głos w sprawie i broni decyzji Kendall Jenner, by nie być w rodzinnej świątecznej kartce.

Źródło: Instagram / Kim Kardashian

Podczas gdy niektórzy fani zdawali się rozumieć, że Kendall jest po prostu zapracowaną modelką, inni dodawali komentarze takie jak “Poor Kenny” w sekcji komentarzy. Tak więc Khloe stanęła w obronie siostry.

“Dlaczego biedna Kenny? Była na planie zdjęciowym i ona postanowiła nie być na zdjęciu, ponieważ uważała, że słodsze są tylko mamusie i ich dzieci” – wyjaśnił 34-latek. “Ludzie, robicie dramy nawet o kartkę z życzeniami! Lol Niech to szlag, nawet jeśli ją zrobimy lub nie. Po prostu cieszcie się cholernym zdjęciem”. A jeśli to nie wystarczyło, by ludzie uwierzyli jej, dodała: “Oczywiście są naszymi braćmi i siostrami, więc wiemy, że wszyscy czują się z tym w porządku”.

Rob Kardashian zaginął również na zdjęciu rodzinnym, ale wiele razy wcześniej siedział na zdjęciu. Khloe odpowiedział także na kilka innych interesujących pytań, na przykład, czy dokleili dzieci do zdjęcia. Odpowiedź – nie. “To jest prawdziwy obraz” – ujawniła.

Źródło: Instagram / Kendall Jenner

Chociaż Kendall zdecydowała, że nie będzie gwiazdą na zdjęciu, wciąż dobrze się bawi, żartując z jej nieobecności na pełnym dzieci obrazku. Zarówno ona, jak i Kylie Jenner opublikowały własne zdjęcia z Kendall dodaną do zdjęcia. Ona nawet żartuje: “HA dobrze, to jest niezręczne”.

Źródło: Instagram / Kendall Jenner

Na jednej z fotografii Kendall dramatycznie kładzie się na białej podłodze, a po drugiej jej twarz jest po prostu przycięta nad każdym innym ciałem. Te modelowe pozy pozwoliły jej osiągnąć status najlepiej opłacanej na świecie modelki na rok 2018. Według Forbesa 22-latka zarobiła 22,5 miliona dolarów między czerwcem 2017 r. a czerwcem 2018 r.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X