fbpx


“Despacito” Luisa Fonsiego było niezaprzeczalnie najczęściej puszczaną piosenką roku 2017! Jimmy Fallon zastanawiał się, jak by wyglądała melodia, gdyby posępne hiszpańskie teksty zostały zastąpione przypadkowymi słowami. Zobaczcie, co z tego wyszło!

Fonsi pojawił się w amerykańskim programie The Tonight Show. Piosenkarz udzielił wywiadu oraz zgodził się na wykonanie swojego hitu, ale z nowym, alternatywnym tekstem! Duet zaśpiewał piosenkę na próbę, zastępując powolny “despacito” słowami “Flaming Hot Cheeto”.

Źródło: Instagram

W swoim ostatnim duecie Fallon i Luis wykonują replikę poświęconą swemu czarnemu kostiumowi kąpielowemu. “Tiny Speedo / staruszku garbowanie w malutkim Speedo / Myślę, że musi być bardziej dyskretny-o / Cała plaża może zobaczyć jego mały pepito / Tiny Speedo” – śpiewają do wiwatującej publiczności.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X