fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1

Demi Lovato niedawno odwiedziła Izrael, gdzie doświadczyła poczucia duchowości po chrzcie w rzece Jordan, gdzie Jezus został ochrzczony w wierze chrześcijańskiej! Piosenkarka wprost dała znać jakimi wartościami kieruje się w życiu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I am an American singer. I was raised Christian and have Jewish ancestors. When I was offered an amazing opportunity to visit the places I’d read about in the Bible growing up, I said yes. There is something absolutely magical about Israel. I’ve never felt such a sense of spirituality or connection to God…something I’ve been missing for a few years now. Spirituality is so important to me…to be baptized in the Jordan river – the same place Jesus was baptized – I’ve never felt more renewed in my life. This trip has been so important for my well-being, my heart, and my soul. I’m grateful for the memories made and the opportunity to be able to fill the God-sized hole in my heart. Thank you for having me, Israel 💗

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Piosenkarka pojawiła się na Instagramie, by upamiętnić ten moment ważny dla niej moment, zauważając, że wychowała się w chrześcijańskim domu z żydowskimi przodkami. “W Izraelu jest coś naprawdę magicznego” – napisała. “Nigdy nie czułam takiego poczucia duchowości ani związku z Bogiem… czegoś, czego brakuje mi od kilku lat. Duchowość jest dla mnie bardzo ważna… być ochrzczonym w rzece Jordan – w tym samym miejscu, w którym Jezus został ochrzczony – Nigdy w życiu nie czułam się bardziej odnowiona”.

“Ta podróż była tak ważna dla mojego samopoczucia, mojego serca i mojej duszy” – kontynuowała. “Jestem wdzięczna za wykonane wspomnienia i możliwość wypełnienia dziury wielkości Boga w moim sercu. Dziękuję za przyjęcie mnie, Izraelu”. Towarzyszące zdjęcie pokazuje uśmiechającą się piosenkarkę, która przytula mężczyznę, który ją ochrzcił. Obydwoje stoją w wodzie.

Lovato miała również okazję odwiedzić Yad Vashem w Jerozolimie. Tam oddała hołd ofiarom Holokaustu. Opublikowała serię wspaniałych zdjęć  pomnika, zauważając, że było to “przypomnienie, którego nigdy nie możemy zapomnieć”.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
1
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X