fbpx


Demi Lovato przechodzi obecnie przez ciężki okres w swoim życiu. W ostatnim czasie znalezioną ją w tragicznym stanie po przedawkowaniu narkotyków. Całe szczęście wszystko jest już z Nią w porządku, jednak teraz przeżywa kolejną rzecz i sytuacje i wcale się Jej nie dziwimy!

Sytuacją Demi Lovato wstrząśnięty był cały świat. Teraz jednak o wiele więcej emocji i zaskoczenia wprowadziła nagła śmierć wybitnego młodego rapera Mac Millera, który był rozpoznawany na całym świecie i kochany również przez fanów Ariany Grande, którą była Jego dziewczyną i która próbowała mu pomóc. Niestety się nie udało, a wszystko to przeżyli chyba wszyscy – najbardziej jednak przeżyła to Demi Lovato, która miała więcej szczęścia niż rozumu. Zdała sobie sprawę, że to mogła być ona. Informator zagranicznego portalu Hollywood Life donosi:

Demi wie, że to mogła być ona i że to ona mogła nie przeżyć przedawkowania. Płakała i walczyła ze łzami, odkąd zdecydowała się na rehabilitację, a wiadomość o śmierci Maca tylko sprawiła, że wszystko stało się jeszcze bardziej rzeczywiste. Chociaż nigdy nie była blisko z Macem, gdyby mogła wyjść z odwyku, chciałaby pójść na jego pogrzeb, by złożyć wyrazy szacunku. Demi robi teraz, co w jej mocy, aby pozostać trzeźwą i wierzy, że śmierć Maca, chociaż jest smutna i tragiczna, jest czymś, z czego może się uczyć i użyć jej, by czerpać siłę. Demi czuje, że umarł, aby mogła żyć.

Bardzo smutne słowa, bardzo przykre i na pewno przejmujące. Wielka szkoda, że nie ma z Nami kolejnego młodego artysty, a z drugiej cieszymy się, że gwiazda taka jak Demi przeżyła i przetrwała. Trzymamy za Nią kciuki i mamy nadzieję, że nie wróci już do narkotyków. Oby to była nauczka dla Niej i dla tych wszystkich, którzy brną w tragiczny świat narkotykowy, który co krok w ostatnim czasie zbiera śmiertelne żniwa.

Nie idźcie tą drogą drodzy artyści. Prosimy.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X