fbpx


Dla Demi Lovato to naprawdę specjalny dzień – gwiazda świętowała pół roku w trzeźwości! Choć dla postronnych osób może wydawać się to krótkim czasem, dla Demi to krok milowy w trosce o swoje zdrowie.

Demi Lovato w lato 2018 roku trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Było z nią naprawdę źle i otarła się o śmierć – dopiero to traumatyczne wydarzenie uświadomiło jej, że musi zacząć o siebie dbać. Po hospitalizacji gwiazda trafiła na odwyk, gdzie pracowała nad uzależnieniem przy pomocy terapeutów. Ta cenna lekcja mocno na nią wpłynęła i Demi świętowała ostatnio 6 miesięcy życia w trzeźwości!

W ten ważny dla niej dzień byli przy niej bliscy z jej ekipy. Demi dostała od nich piękny tort, który pokazała na swoim Instastories, opisując go “Najlepszy dzień ever”. Na kartce dołączonej do tortu możemy przeczytać krótkie życzenia: “Wszystkiego najlepszego z okazji 6 miesięcy! Jesteśmy z Ciebie cholernie dumni! Kochamy, team DL”

Gratulujemy Demi tego osiągnięcia – aby trwała w nim dalej! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X