fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Jeszcze dwa lata temu temu wszyscy wstrzymywaliśmy oddech, bo nie mogliśmy uwierzyć, że Demi Lovato wylądowała w szpitalu. Każdy modlił się o jej zdrowie i szybki powrót do zdrowia. Wygląda na to, że gwiazda podniosła się po kryzysie i znalazła swoje miejsce na Ziemi! Jej chłopak Max Ehrich oświadczył się jej!

Demi nie czekała długo i od razu powiedziała “TAK”! Niezwykle nas to cieszy, że aktorka i piosenkarka znalazła swoją drugą połówkę, przy której może założyć dom i rodzinę! Gwiazda wszystkim pochwaliła się od razu na Instagramie i uszczypliwi mogliby powiedzieć, że znów sprzedaje swoją prywatność, ale nam się wydaje, że po prostu chciała podzielić się dobrą nowiną z fanami, którzy zawsze ją wspierali!

Wyświetl ten post na Instagramie.

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” – something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich – I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

“Kiedy byłam małą dziewczynką, mój ojciec zawsze nazywał mnie swoim małym partnerem. (…) Dla mnie to miało sens. A teraz to słowo znowu ma sens, bo dzisiaj oficjalnie zostanę partnerem kogoś innego” – pochwaliła się artystka. Ehrich, z którym jest związana od marca, to właściwy facet. “Wiedziałam, że cię kocham, odkąd cię poznałam” – dodała.

“To było coś, czego nie mogę opisać nikomu, kto nie doświadczył tego na własnej skórze, ale na szczęście ty też [tego doświadczyłeś]. Nigdy nie czułam się tak bezwarunkowo kochana przez kogoś w moim życiu (poza moimi rodzicami) wady i wszystko inne“- zdradziła. “Nigdy nie wywierasz na mnie presji, abym była kimś innym niż sobą. I sprawiasz, że chcę być najlepszą wersją siebie”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

mi amor

Post udostępniony przez MaxEhrich (@maxehrich)

Czy to nie urocze? <3 Młodej parze życzymy wszystkie najlepszego i niekończących się pokładów miłości!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X