fbpx


Cały świat mówił i mówi o tym, że Demi Lovato przerwała swoją wytrwałość w trzeźwości i uzależnienia, co niestety zakończyło się przedawkowaniem i wylądowaniem w szpitalu. Informowaliśmy Was również ostatnio o tym, że Demi na pewno pójdzie ponownie do kliniki odwykowej. Dzisiaj w nocy na Jej social mediach, pojawiły się bardzo wzruszające słowa, które dopiero teraz artystka była w stanie napisać.

Zawsze byłam otwarta w kwestii mojej przygody z uzależnieniem. To czego się nauczyłam o tej chorobie to to, że nie zanika i nie znika z czasem. Jest to coś, co muszę pokonać, a jeszcze tego nie zrobiłam.

Chcę podziękować Bogu za utrzymanie mnie przy życiu i dobre samopoczucie. Dziękuję fanom, jestem im dozgonnie wdzięczna za ich miłość i wsparcie okazywane przez ostatni tydzień. Wasze pozytywne myśli i modlitwy pomogły mi przetrwać ten ciężki dla mnie czas.

Chcę podziękować rodzinie, mojemu zespołowi i pracownikom Cedars-Sinai, którzy byli przy mnie przez cały czas. Bez nich nie byłabym w stanie napisać tego listu do Was wszystkich. 

Teraz potrzebuje czasu na wyleczenie i skupić się na mojej trzeźwości i drodze do wyzdrowienia. Miłość, którą wszyscy mi pokazaliście, nigdy nie będzie przeze mnie zapomniana i czekam na dzień, w którym będę mogła powiedzieć, że jestem już po drugiej stronie.

Będę walczyła ❤️

Demi

Takie słowa możemy zobaczyć w specjalnym liście, który kilka godzin temu Demi Lovato wstawiła na swoje social media. List bardzo wzruszający ale i pokazujący zrozumienie swojego problemu przez artystkę. Obiecała walkę i mamy nadzieję, że ją ostatecznie wygra. Nikt nie chce Jej stracić. Tym bardziej, jeśli ma taki talent i miliony ludzi na świecie bardzo ją szanuje i kocha oraz widzi w Niej idolkę.

Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że jak wróci – wróci o wiele silniejsza z nowymi produkcjami na swoim koncie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X