fbpx


Stanem zdrowia Demi Lovato przejmuje się niemal cały świat. Gwiazda Disneya ostatnio przedawkowała narkotyki, po czym trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Piosenkarka podobno czuje się już lepiej. Obecnie udała się do Chicago, gdzie przez tydzień badał ją będzie psychiatra specjalizujący się w uzależnieniach. Po tej wizycie wróci z powrotem do Los Angeles na odwyk. 

emais.estadao.com.br

Demi będzie na odwyku przez kilka najbliższych miesięcy, gdzie będzie poddana rozległemu programowi by upewnić się, że otrzymuje Ona pomoc, której potrzebuje – Informuje źródło E!News. Piosenkarka zdecydowała się anulować nadchodzące koncerty z jej trasy Tell Me You Love Me. Demi ograniczyła także do minimum obecność na portalach społecznościowych. Ostatni wpis na jej Instagramowym koncie pojawił się 5 sierpnia. Pisała wtedy między innymi o tym, że zamierza walczyć ze swoim nałogiem.

Mimo utrudnionych kontaktów ze światem, są osoby, które starają się być przy niej tyle, ile to tylko możliwe. Jest to jej rodzina oraz… były chłopak, który bardzo przejął się losem swojej ex. Jednak teraz Demi musi się skupić w 100% na sobie i na swoim zdrowiu!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X