fbpx


Demi Lovato przeżyła trudne chwile po zetknięciu ze śmiertelnymi narkotykami, jednak walczy i dba o siebie jak tylko może! Mamy nadzieję, że już nie wróci do złych nawyków, a zacznie nagrywać. Póki co spędza dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi i można powiedzieć, że na nowo stawia swoje pierwsze kroki w świecie. Wychodzi z przyjaciółmi raz na jakiś czas, uczęszcza na odwyk i specjalne spotkania, które Jej pomagają oraz… powoli wraca do social mediów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sweaty, messy jiu jitsu hair.. 😝💪🏻 #BJJ #bluebelt #nevergiveup 💙🥋

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Kilka godzin temu, Demi Lovato dodała zdjęcie prosto z treningu, który właśnie odbyła! Jak widać jest bez makijażu i w specjalnym kimono, w którym ćwiczy Jiu Jitsu! Niektórzy nie wiedzieli, jednak Demi od lat ćwiczy tę łagodną sztukę walki. Jak zresztą widać na zdjęciu i po Jej opisie – ma już niebieski pas! Fani jednak zwrócili uwagę na coś innego.

Sweaty, messy jiu jitsu hair.. 😝💪🏻 #BJJ #bluebelt #nevergiveup 💙🥋

Dokładnie tak – na opis, który artystka dodała pod zdjęciem. Samo zdjęcie przedstawia Demi uśmiechniętą, jednak dobry nastrój potwierdza się w Jej zabawnych słowach dotyczących Jej włosów: Spocona, potargana fryzura jiu jitsu. Oprócz tego, każdy zauważył również hashtag, który pozytywnie nastraja samą artystkę, ale i sprawia, że fani czują się bardziej spokojni o idolkę – #nevergiveup – czyli nigdy się nie poddawaj.

Mamy nadzieję, że tak już będzie i Demi nigdy więcej się nie złamie, nie podda i będzie z fanami i Jej muzyką jak najdłużej! My trzymamy za Nią kciuki!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X