fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Tydzień temu piosenkarka trafiła na odwyk po tym, jak przedawkowała narkotyki. To może być jedyna droga do wyjścia gwiazdy z uzależnienia. W mediach pojawiła się informacja, że Demi opuściła klinikę. Fanów uspokajamy – to tylko kolejna część terapii!

Znalezione obrazy dla zapytania demi lovato

Cosmopolitan

Lovato otrzymała zgodę na opuszczenie kliniki. Nie wróciła jednak do domu, tylko udała się do Chicago. Tam czekał na nią wybitny terapeuta z zakresu leczenia uzależnień. Po kilkudniowym pobycie w “Wietrznym Mieście” Demi powróci do szpitala w Los Angeles, gdzie będzie kontynuować leczenie.

Piosenkarka chce się pozbyć tego wstrętnego nałogu. Sama zadecydowała o podjęciu leczenia. Jak powiedziała, jest to winna rodzinie i swoim fanom. “To czego się nauczyłam o tej chorobie to to, że nie zanika i nie znika z czasem. Jest to coś, co muszę pokonać, a jeszcze tego nie zrobiłam” – napisała na swoim Instagramie.


Teraz Demi potrzebuje dużo czasu i cierpliwości. Dlatego też odwołane zostały koncerty w ramach trasy “Tell Me You Love Me”. Fani z Meksyku i Ameryki Południowej – gdzie miała wystąpić Lovato – są pewnie zawiedzeni. Najważniejsze jest jednak to, żeby gwiazda powróciła do zdrowia. Demi, jesteśmy z Tobą! 😉

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X