fbpx


Demi Lovato dezaktywowała swoje konto na Twitterze po tym, jak ludzie zaczęli pisać bardzo niemiłe rzeczy reagując na to, co piosenkarka napisała na temat 21 Savage.

Źródło: Instagram

Ilość memów powstających po aresztowaniu 21 Savage’a ciągle wzrasta. Raper jest oskarżany o przedłużanie pobytu i wizy w USA, która wygasła po przyjeździe do Ameryki w 2006 roku. “Memy o 21 Savage’a były moją ulubioną częścią Super Bowl” – napisała Lovato w niedzielę wieczorem (3 lutego) w trakcie Super Bowl LIII.

Źródło: Instagram

Wzmianki o Lovato i komentarze pod jej postem szybko stały się przedmiotem krytyki, a niektórzy fani nawet niesprawiedliwie szturchają Demi i przypominają o jej uzależnieniu. “Jeśli masz zamiar wpaść do mnie na żarty, spróbuj przyjść do mnie z czymś oryginalnym, a nie z narkotykami”, na co odpowiedziała wokalistka: “Powiedz mi, że mnie kochasz”. “Cholerny Twitter, dlatego już nie będę twittować.”

Źródło: Instagram

Rozumiemy, że ktoś mógł nie zrozumieć żartu Demi, ale jednak nikomu piosenkarka nie zrobiła krzywdy i sama się wytłumaczyła. Wypominanie jej, że była na odwyku i sugerowanie, że wróci jeszcze do nałogu, bo już zawsze będzie narkomanką, jest całkowicie nie na miejscu. 

Źródło: Instagram

W międzyczasie artyści ze społeczności hip-hop, tacy jak Wale, Offset, Talib Kweli i Lil Yachty, stanęli w obronie swojego przyjaciela 21 Savage’a. “Dlaczego czyjaś wolność jest zabawna … nie rozumiem” – odpowiedział Folarin. “Wiele osób wysyłało ci światło miłości, modlitwy itp. Kiedy ludzie żartowali o ciebie w trudnym czasie, dużo ludzi błogosławiło Cię.”

Źródło: Instagram

Lovato próbowała w tym czasie wyjaśnić swoje zamiary. “Nie śmiałam się z nikogo, kto został deportowany, wiem, że to nie żart… nie śmieję się z niego, a mem, o którym pisałam, mówił tylko o tym, że pisze piórem. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam. Ale to nie jest żadna wymówka, by śmiać się z czyjegoś nałogu, nie mówiąc już o OD “– napisała.

Piosenkarka zakończyła, przepraszając każdego, kogo mogła obrażać. “Na koniec nie żartowałam z niczego, co miało związek z deportacją, a nawet z czymkolwiek przeciwko niemu. Śmieję się z tego, że nikt nie wiedział, że jest Brytyjczykiem. Przepraszam, jeśli Was zdenerwowałam.” 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X