fbpx


Demi Lovato i Henry Levy zdecydowanie nie kryją się już ze swoim związkiem! Ostatnio na Instagramie oficjalnie go potwierdzili, a teraz… wybrali się na pierwsze wspólne wakacje! I to nie byle jakie – Henry zabrał Demi do kurortu narciarskiego w Aspen.

Demi Lovato jest już po odwyku, a jej nowy chłopak, Henry Levy, wspiera ją w postanowieniach trzeźwości. On również był pacjentem oddziału odwykowego, dlatego doskonale rozumie swoją dziewczynę i nawzajem pracują nad lepszym życiem. Wokalistka i projektant wybrali się na wspólne wakacje – byli widziani w Aspen podczas romantycznego spaceru!

Początek nowego roku to coroczny zjazd gwiazd w narciarskim Aspen w stanie Kolorado – paparazii i media mają ręce pełne roboty, wyłapując celebrytów, aktorów, muzyków i wiele innych znanych osób. Wśród nich zauważyli także Demi i Henry’ego, którzy nie ukrywają już przed światem faktu, iż są parą. Na zdjęciu widać, że oboje są naprawdę szczęśliwi!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X