fbpx


Demi Lovato po powrocie z odwyku rozsądnie i rozważnie korzysta z mediów społecznościowych. Tym razem wykorzystała swój profil na Instagramie, aby podziękować fanom.

Nic dziwnego, że po odwyku artystka podchodzi do mediów społecznościowych z dużą rezerwą. Demi publikuje zdecydowanie mniej postów niż wcześniej, a także zrobiła „czystki” wśród znajomych. Z grona obserwowanych osób usunęła m.in. swoją byłą przyjaciółkę, Selenę Gomez, czy niedoszłego szwagra, Nicka Jonasa.

Po przedawkowaniu narkotyków w wakacje artystka zniknęła z życia publicznego i dopiero niedawno wróciła do mediów społecznościowych. Jak dotąd Demi jest bardzo ostrożna z tym, co publikuje, jednak ostatnia informacja nie mogła przejść bez echa!

Platforma Spotify udostępniła statystyki słuchalności w roku 2018. Demi Lovato ma powody do dumy – jej muzyki słuchało ponad 100 milionów osób!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

1,000,000,000 ✨ thank you #lovatics and @spotify 💕 I love you all

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

„1,000,000 ✨ dziękuję wam #lovatics i @spotify 💕 kocham was wszystkich”

Ta informacja z pewnością pozytywnie wpłynęła na samopoczucie gwiazdy. Gratulacje! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X