fbpx


Demi Lovato rozpoczyna kolejny rozdział w swojej karierze! Na swoim Instagramie pochwaliła się, że zatrudniła nowego managera – jest nim Scooter Braun! 26-letnia wokalistka niesamowicie cieszy się z tego wydarzenia i dodała nawet, że zatrudnienie dokładnie tego managera było jej marzeniem!


https://www.instagram.com/p/BxN9FfzB6ct/
Demi Lovato radzi sobie coraz lepiej i skupia się na rozwoju kariery. 26-latka postanowiła zatrudnić nowego managera i pochwaliła się tym faktem na swoim Instagramie. Wokalistka rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery i wspomagać będzie ją znany manager gwiazd, Scooter Braun, który na chwilę obecną ma pod swoimi skrzydłami m.in. Arianę Grandę i Justina Biebera. Od razu wiadomo więc, że naprawdę zna się na rzeczy!


https://www.instagram.com/p/BxV1jzjhBZr/
Demi udostępniła na Instagramie zdjęcie z nowym managerem, podpisując je: “DRODZY! Moje marzenia się dzisiaj spełniły. Oficjalnie MAM NOWEGO MANAGERA! I to nie byle jakiego, tylko jedynego w swoim rodzaju Scootera Brauna! Nie mogłam być bardziej szczęśliwa, zainspirowana i podekscytowana na rozpoczęcie kolejnego rozdziału właśnie z Tobą, Scooter! Dziękuję Ci za wiarę we mnie i bycie częścią tej nowy przygody. RÓBMY TO!!!”

Mamy nadzieję, że w tym wypadku już wkrótce usłyszymy od Demi coś nowego! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X