fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Demi Lovato ostatnio ruszyła naprzód, mówiąc, że jest gotowa na nowy rozdział – z nowym menadżerem. Ma za sobą ciężki okres w życiu i zdecydowała podzielić się z fanami ważną dla niej wiadomością. Do jej przyjaciół, którzy pomogli jej przez to wszystko przejść.



Najpierw na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie ze Scooterem Braunem, który jest również menadżerem Justina Biebera i Ariany Grande. Teraz pomoże wokalistce ponownie rozwinąć skrzydła!

View this post on Instagram

#ThreeCourseMeal… just me and my best friends living our best lives.. Thank you for never leaving me in my darkest moments, for always drying my tears.. even when they’re from watching Moana.. thank you for being loyal, honest and so grateful for every little thing.. like crying because we swam with fish/sharks/stingray and coral reef. I’m so lucky to be best friends with two incredible souls who are so talented and creative because it inspires me daily. And you’re so supportive of me and every little thing I do.. You’ve traveled across the country to visit me and stayed with me at my house for days on end when I’m struggling to make sure I’m okay but most importantly you never abandoned me like others did when I was going through shit.. you were there to listen, without judgement and only love and I can never fully express what that means to me. You’re the greatest friends I’ve EVER had and our future together is so bright. I love you both more than you can imagine!! Thank you for this past week 💗 @sirahsays @matthew_scott_montgomery ps. I’m both yalls biggest fans 🙌🏼🙌🏼🙌🏼

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on



Wczoraj na profilu Demi pojawiło się kolejne foto… i to z jakim opisem! Swoje słowa skierowała do dwójki najlepszych przyjaciół: “Dziękuję, że nigdy mnie nie opuściliście w najgorszych dla mnie momentach. Za “suszenie” moich łez, nawet podczas oglądania “Moany”. Dziękuję za lojalność, szczerość i bycie wdzięcznym za małe rzeczy. Mam szczęście przyjaźnić się z dwiema niesamowitymi osobami, które są tak utalentowane i kreatywne, że codziennie mnie inspirują”. Najlepsi przyjaciele Demi to raperka Sirah oraz Matthew Scott Montgomery. Lovato walczyła z wieloma zdrowotnymi i prywatnymi problemami, ale cieszy nas fakt, że powoli staje na nogi! Oby tak dalej.


Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X