fbpx


Już jest! Wyczekiwany przez wszystkich debiutancki teledysk Olivii Klinke jest w sieci! Spójrzcie sami – my jesteśmy zachwyceni!

Olivia Klinke to kolejna zwyciężczyni Way To Young Stars, która zakończyła pracę nad singlem i teledyskiem. Oglądając klip trzeba przyznać, że jest to naprawdę wysoki poziom! Debiutancki singiel Olivii nosi tytuł “Niebezpiecznie” i wokalistka pisze o nim:

“Mój singiel mówi o tym, ze pomimo tego, iż nie zawsze jest łatwo i bardzo wiele przeszkód stoi nam na drodze, nie powinniśmy się poddawać tylko walczyć o swoje. Pomimo przeciwności losu powinni być silni i wierzyć w siebie oraz jak ważną role pełnią w naszym życiu bliskie osoby i przyjaciele na których możemy zawsze liczyć.”

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wielu ogromnych sukcesów – trzymamy kciuki!

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X