fbpx


Deadpool to komiksowa postać, która w 2016 roku otrzymała swój pierwszy film. W tym roku miała miejsce premiera drugiej części “Deadpoola”, jednak twórcy nie zwalniają tempa i dalej tworzą dla fanów! Tym razem bohater ma dość ludzi, którzy nienawidzą Nickelbacka za bycie fajnym. Zwiastun jest zapowiedzą nowej wersji filmu w PG-13.

W zabawnym nowym zwiastunie “Once Upon a Deadpool” superbohater czyta Fredowi Savage’owi bajkę na dobranoc. Robi to do momentu, w którym aktor nazywa zespół “nad produkowanym, formułowanym śmieciem dla ucha”.

Deadpool, który w tym momencie jest całkowicie zirytowany i przedstawia Fredowi fakty, zagłębiając się w listę Nickelbacka. Wśród nagród jest 50 milionów sprzedanych albumów na całym świecie, sześć nagród muzycznych Billboard, sześć nominacji do nagrody Grammy i 12 Juno, które z humorem notuje, mimo że są kanadyjskim zaszczytem.

Savage przeprasza za swój surowy osąd i rekompensuje go dzięki przebojowemu hitowi Nickelbacka “How You Remind Me”.“Deadpool 2” w wersji PG-13 swoją premierę ma już dzisiaj. Zobaczcie koniczenie zwiastun.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X