fbpx


Ostatnio w życiu Dawida Kwiatkowskiego sporo się dzieje. Trwają pracę nad filmem opowiadającym o jego karierze, przygotowywany jest także nowy teledysk. No i oczywiście Dawid sporo koncertuje, jak chociażby podczas Young Stars Festival 2018. Kilka dni temu piosenkarz ogłosił pracę nad zupełnie nowym projektem!

Michał Kwiatkowski, Dawid Kwiatkowski

ONS

Dawid zawsze marzył o tym, żeby śpiewać ze swoim bratem. Jak wielokrotnie przyznawał, Michał był jego pierwszym idolem i autorytetem muzyczny. Teraz jego marzenia się spełnią. Wraz z bratem wyruszy bowiem w wyjątkową, akustyczną trasę koncertową po Polsce!

Młodszy z braci Kwiatkowskich już podczas niedawnego Young Stars Festival zaskoczył fanów występem w wersji “unplugged”. Już wiemy, że była to mała zajawka nowego projektu, współtworzonego wraz z bardzo popularnym we Francji bratem.

Zarówno Dawid, jak i Michał, nie ukrywają ekscytacji przed zbliżającą się trasą koncertową, którą zatytułowano po francusku – En Tournée.

Taką trasę można chyba zrobić tylko raz w życiu. Moja ekscytacja tym, co wydarzy się na scenie NIE ZNA GRANIC – napisał na swoim Instagramie Dawid.

Przed nami zapewne najbardziej wzruszająca trasa koncertowa stulecia. I spełnienie marzeń i najskrytszych snów. Mój Bracie, to dla mnie ogromny zaszczyt Kochany! – dodał na swoim profilu Michał.

Więcej informacji na temat jesiennej trasy koncertowej dowiemy się w przyszłym tygodniu. Wtedy też do sprzedaży trafią bilety na En Tournée. Czy Wy też nie możecie się doczekać wspólnych występów Kwiatkowskich? Piszcie w komentarzach!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X