fbpx


Daniella Perkins skończyła właśnie 19 lat i świętowała to wydarzenie… zabawnymi zdjęciami na Instagramie! Młoda aktorka i gwiazda social media podzieliła się śmiesznymi fotkami ze swojej prywatnej, jednoosobowej imprezy w hotelu 🙂 Wszystkiego najlepszego!

fot. Instagram Daniella Perkins

Daniella Perkins to gwiazda social media, która rozpoczęła także karierę aktorską, dostając jedną z głównych ról w “Knight Squad”. Sławę zawdzięcza prowadzeniu mediów społecznościowych z młodszą siostrą, Devenity, jako “Perkins Sisters”. W 2008 roku siostry założyły stronę, na której recenzowały restauracje, miejsca, modę i wiele innych, a w 2011 roku przekuły ją we własny biznes.

fot. Instagram Daniella Perkins

Daniella świętowała ostatnio 19 urodziny i z tej okazji podzieliła się na swoim Instagramie zabawnymi fotkami z jednoosobowej imprezy 🙂 Na zdjęciach widzimy ją trzymającą balony z numerem 19, a w opisie czytamy: “Nie powinnam już mieć 19 lat. Próbowałam negocjować to z tym Ważnym Gościem, ale nie dał się przekonać”. 


 

Nad łóżkiem powiesiła nie tylko standardowy banner “Happy Birthday”, ale także “You Are Magical” – to wygląda super! 19 lat to świetny wiek i życzymy Danielli wielu sukcesów i samych pięknych rzeczy 🙂 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X