fbpx


Wydawałoby się, że Daenerys, czyli królowa zrodzona w burzy gustuje raczej w innych napojach niż kawa. Takie wnioski możemy wyciągnąć dlatego, że w czasach “Gry o Tron” pobudzający napój nie był jeszcze tak popularny, jak jest współcześnie. Najnowszy odcinek serialu HBO jednak zdradza, że Matka Smoków gustuje w kawie ze znanej sieciówki!

Najnowszy odcinek “Gry o Tron” wywołał poruszenie wśród fanów i tym razem nie było to związane z fabułą, a małym szczegółem, który pojawił się w jednym z ujęć. Okazuje się, że fani zwrócili uwagę na przedmiot, którego nie wychwycili twórcy. Oczywiście oglądający od razu poruszyli ten temat w Internecie, a całą sprawę skomentowało i obróciło w żart HBO.

“Wiadomość z Winterfell. Latte, które pojawiło się w tym odcinku,jest błędem. #Daenerys zamówiła herbatę ziołową.” Całą sytuację wykorzystała także sieć kawiarni Starbucks, która w swoich mediach społecznościowych zamieściła komunikat. “Szczerze mówiąc, jesteśmy zaskoczeni, że nie zamówiła Smoczego Napoju.” 

Przypomnijmy, że aktualnie w telewizji oraz na platformie streamingowej HBO pojawiają się nowe odcinki ósmego, a zarazem ostatniego sezonu “Gry o Tron”. Finałowy odcinek będzie miał premierę 19 maja. Planowane jest stworzenie następcy serialu, który ma nawiązywać do oryginału, jednak więcej informacji na razie nie ujawniono.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X