fbpx


Popularny piosenkarz Zayn Malik ogłosił tytuł oraz datę premiery swojego nowego krążka. Oczywiście to genialna wiadomość dla wszystkich fanów jego twórczości, jest jednak jedno “ale”: czy tytuł nowej płyty zapowiada coś złego?

Znamy już datę premiery i tytuł nadchodzącego krążka artysty. Nowy album Zayna ma ukazać się już 14 grudnia tego roku i nosi tytuł Icarus Falls. To doskonała wiadomość, jednak czy tytuł nie jest nieco niepokojący?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#ICARUSFALLS 💿💿 14th December Pre-order link in bio + a new tune: #Rainberry

Post udostępniony przez Zayn Malik (@zayn)

Z pewnością pamiętacie historię mitologicznego Ikara. Czyżby tytuł “Ikar upada” insynuował niespełnione, wielkie ambicje, których nie da się spełnić? Jaki ma to związek z Zaynem? Wydawać się może, że jego życie jest obecnie idealne – skończył pracę na nową płytą i udało mu się odzyskać miłość Gigi Hadid. Czy jest coś, o czym nie mów publice? A może to nawiązanie do wcześniejszych problemów? Uważamy, że Zayn nie ma powodów do zmartwień o swój upadek w branży 😉

Co znajdziemy na nowym albumie? 27 piosenek, z których do tej pory zaprezentowano 4 single. Let Me, Entertainer, Sour Diesel i Fingers. Ciekawi jesteśmy, jak zaprezentuje się cały krążek!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X