fbpx


Pewnie pomyślicie – “jasne, ściemniają, żeby nabić wyświetlenia” … ale nic z tych rzeczy ! Bar znany z ultrapopularnego wśród młodych serialu “Riverdale” istnieje naprawdę, co zdołała nam donieść jedna z fanek serialu !

Jak pisze w tym artykule autor:

Bar z serialu Riverdale istnieje naprawdę! Możecie wypić tam mlecznego shakea i zjeść hamburgera, zupełnie jak bohaterowie „Riverdale”.

Miejsce to nazywa się tak naprawdę Rocko’s Family Diner i znajduje się w okolicach VancouverKanadzie . Otwarty jest 24h na dobę.

Przypomnijmy – tak wygląda w Riverdale :

A jak to miejsce prezentuje się w rzeczywistości? Sprawdźcie w pełnym artykule tutaj: http://fandoms.pl/329228/czy-wiedzieliscie-tym-ze-serialowe-pops-istnieje-naprawde . Będziecie zaskoczeni ile roboty robi film względem prawdziwego oblicza takich miejsc ! 😉

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X