fbpx


Cieszymy się, gdy kupujecie płyty z muzyką. To świetny sposób wykazania swojego uznania dla Idola. Tym bardziej super, gdy piszecie swoje własne recenzje i wrażenia z obcowania z poszczególnymi krążkami. Dziś na Fandoms pojawiła się recenzja płyty amerykańskiej wokalistki – Dua Lipy , którą z pewnością znacie z takich przebojów jak New Rules czy też ostatniego – IDGAF .

Kacper Zenderowski w swoim tekście analizuje jednak każdą z piosenek, dzięki czemu mamy szansę poznać inne utwory tej świetnej wokalistki. Jakie p0leca Kacper? Przykładowo Homesick:

Homesick jest piosenką, na którą w ostatnim czasie mam fazę. Jest to spokojna piosenka, gdzie główną rolę pełni fortepian […] . Tekst jak i wykonanie piosenki jest naprawdę magiczne. Serca nie możemy okłamać i o to głównie chodzi w tej piosence.

Oczywiście, jeśli lubicie bardziej dynamiczną wersję wokalistki, bez obaw – dla Was także coś ciekawego się znajdzie. W sumie na albumie znajduje się aż 17 utworów – wszystkie, wraz z opinią o każdej z nich znajdziecie w poście Kacprahttp://fandoms.pl/328792/historia-nieszczesliwej-milosci-debiutanckim-albumie-lipy – warto zatem zajrzeć i poznać inne kompozycje tej Artystki – zapewniamy, że wiele z nich naprawdę na to zasługuje ! 🙂

Lubisz Dua Lipę ?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X