fbpx


Famous in love jest popularnym serialem wśród młodzieży. Pod koniec maja mogliśmy obejrzeć ostatni odcinek drugiego sezonu tej produkcji. Widzowie wyczekiwali trzeciego sezonu aż do niedawna, czyli do dnia, w którym wybuchła afera związana z tym serialem. 27.06.2018 oficjalna platforma emitująca  Famous in Love niespodziewanie usunęła go ze swojej witryny. Jak można się domyślić nie spodobało się to widzom. Fani zareagowali smutkiem, żalem oraz złością nie tylko dlatego, że ich ulubiony serial został zakończony lecz również dlatego, że dowiedzieli się o tym w tak niespodziewany sposób! Widzowie od razu rozpoczęli akcje mające na celu uratowanie serialu, w które zaangażowała się także jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, która również jest wielką fanką tej produkcji- Littlemooonster96!

Taki post mogliśmy zobaczyć na InstaStory Angeliki Muchy (Littlemooonster96)

W artykule Kingi możemy przeczytać, że nawet obsada nie miała pojęcia o zakończeniu serialu! Aktorzy dowiedzieli się tak samo jak my- poprzez usunięcie serialu z platformy. Co dalej z trzecim sezonem? Po kilkunastu godzinach niewyjaśnionej afery FreeForm poinformowało nas, że nie została podjęta żadna decyzja odnośnie trzeciego sezonu Famous in Love. Póki co nie została potwierdzona ani kontynuacja, ani zakończenie serialu, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

Jeśli chcecie poznać szczegóły  tej sprawy to koniecznie przeczytajcie artykuł Kingi fandoms.pl/nie-bedzie-3-sezonu-fil-wyjasnienia

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X