fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Young Stars Camp – co oznaczają te trzy słowa, raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć, jednak od tegorocznej zimy te słowa nabrały innego znaczenia! #WAYTOYOUNGSTARS to konkurs wokalny, którego finał w tamtym roku wygrały Olivia Klinke, Kaja Jabłońska i Agata Gładysz. Gdy ogłoszono ofertę zimowych obozów, nie jedna osoba mogła być zdziwiona tym co zobaczyła – #WAYTOYOUNGSTARS CAMP?! Pewnie wiele z was miało, lub nadal ma mętlik w głowie i zadaje sobie pytania „Co to takiego?”, „Czym się te obozy różnią od tradycyjnych campów?”, „Warto na nie pojechać?”, „Czy spotkam tam swoich idoli?”, „Czy skład tradycyjnych obozów YS różni się od #WAYTOYOUNGSTARS Camp?” Postanowiliśmy zapytać o to wprost uczestników tegorocznych obozów #WTYS!

Redaktorka: Witajcie dziewczyny!

Uczestniczki: Hejka!

 

R: Mam dla Was kilka pytań, dotyczących #WTYS Camp! Co skłoniło Was do podjechania na Campa #WTYS?

Maja: Chciałam doświadczyć czegoś nowego i dowiedzieć się, jak prowadzić lepiej moje social media, oraz dążyć do spełnienia marzeń!

Martyna: Chęć rozwijania swoich pasji i dowiedzenia się wielu ciekawych rzeczy!

Nadia: Chcę się dalej rozwijać w mojej pasji, czyli tańcu i śpiewaniu.

Patrycja: Przede wszystkim chęć doświadczenia czegoś nowego. Byłam na wielu obozach Young Stars, gdy tylko dowiedziałam się o obozach #WTYS, nie zastanawiałam się, od razu wiedziałam, że to właśnie na ten Camp pojadę.

 

R: Czym według Was różni się Camp „tradycyjny” od campu #WTYS?

Maja: Camp #WTYS ma bardziej „napięty” grafik (w dobrym tego słowa znaczeniu). Posiada w swojej ofercie więcej różnych zajęć, takich jak „tajniki social media” czy „ubrani nie przebrani”, które pomogą nam w prowadzeniu naszych mediów społecznościowych oraz działalności w internecie. Na obozie, zamiast gwiazd YS (które są obecne na „normalnych” campach) pojawiają się goście specjalni oraz nowe członkinie Young Stars – Olivia Klinke, Agata Gładysz i Kaja Jabłońska. Camp #WTYS jest super opcją dla osób, które chcą się więcej dowiedzieć oraz doświadczyć czegoś nowego!

Martyna: Na Young Stars Campie stawiamy bardziej na zabawę i poznanie artystów: Q&A, koncerty itp., natomiast na #WAYTOYOUNGSTARS Camp, to my chcemy stać się artystami.

Nadia:  Na campie #WTYS na pewno jest więcej zajęć niż na zwykłym. Są one bardziej skierowane do osób, które chcą się rozwijać w danym kierunku (youtube, śpiew itp.)

Patrycja: Ilość zajęć rzeczywiście jest większa i są one bardziej intensywne, co nie oznacza, że nie mamy czasu wolnego, jest go wystarczająca ilość. Osoby prowadzące zajęcia z wielką chęcią przekazywały nam cenne i pożyteczne informacje.

 

R: Co byście powiedziały osobie, która nie może się zdecydować, na który Camp chce pojechać?

Maja: Oba campy są cudowne ale ja zaryzykowałam i wyszło mi to na dobre! Uważam, że warto nabierać nowych doświadczeń!

Martyna: Jeśli chcesz wiele się nauczyć i rozwijać swoje pasje – #waytoyoungstars camp będzie świetnym rozwiązaniem!

Nadia:  Jeśli chcesz spędzić czas ze swoimi idolami to polecam zwykły camp, a jeśli chce się rozwijać, zdobywać nowe informacje i uczyć się nowych rzeczy to polecam #WTYS!

Patrycja: Jeśli chcesz się rozwinąć w swojej pasji to jedź na obóz #WAYTOYOUNGSTARS! Na pewno nie będziesz żałować.

 

R: Jak oceniasz zajęcia, które z nich najbardziej Ci się spodobały?

Maja: Wszystkie zajęcia były cudowne i przydatne. Uważam, że z każdych wiele wyniosłam oraz naprawdę dużo mnie nauczyły.

Martyna: 11/10! Wszystkie zajęcia były świetne! Na każdych można było dowiedzieć się czegoś ciekawego!

Nadia: Każde były naprawdę super! Najbardziej podobały mi się zajęcia z TikToka, YouTuba i oczywiście Young Stars Dance.

Patrycja: Zajęcia były cudowne. Prowadzone przez bardzo doświadczonych ludzi! Jeśli chodzi o moje ulubione zajęcia to zdecydowanie były to zajęci z Panią Magdą na temat social mediów oraz zajęcia z Kamilem na temat Youtube’a.

 

R: Czy rozważasz pojechanie na letnią edycje, jeśli tak to na jaki Camp?

Maja: Jak najbardziej zamierzam pojechać na kolejną edycje #WTYS!

Martyna: Jasne ze rozważam i mam nadzieje ze pojadę! Myślę, że chciałbym pojechać na #WAYTOYOUNGSTARS Camp lub na camp z Sylwią Lipką!

Nadia: TAK! Już nie mogę się doczekać!

Patrycja: Jak najbardziej, dla mnie campy to już tradycja! Bez nich moje wakacje i ferie byłyby nudne.

 

R: Dzięki dziewczyny za poświęcony czas! Życzę Wam miłej zabawy i powodzenia w rezerwacji biletów na letnią edycje campów!

Uczestniczki: Dziękujemy!

Jak widać podczas obozów #WAYTOYOUNGSTARS wiele się dzieje! Uczestniczki jednego z turnusów postanowiły nawet… sprankować Dominika Łupickiego, wrzucając mu do pokoju hotelowego 1000 balonów. Cały prank został sfilmowany i wrzucony na YouTube, a do tej pory zyskał ponad 14 tysięcy wyświetleń!

Czego nasze uczestniczki nie wymyślą! 🙂

Mam nadzieje, że dzięki temu artykułowi przekonałam Was do podjechania na campy, a w szczególności na edycje #WAYTOYOUNGSTARS. Do zobaczenia!

Autor: Patrycja Nowacka

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X