fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie są już parą? Takie informacje od niedawna cyrkulują w mediach i fani są przerażeni ich rzekomym ponownym rozstaniem! Ile jest w tym prawdy? Sprawdziliśmy to dla Was!

Nicky Swift

Pamiętacie, jak ostatnio informowaliśmy Was o tym, co zrobiła Miley Cyrus? Piosenkarka usunęła wszystkie swoje zdjęcia z Instagrama, a zdjęcie profilowe zastąpiła czarnym kolorem. W związku z tym od razu pojawiło się mnóstwo domysłów, co mogło to spowodować – jedna z plotek mówiła o tym, że wywołało to rzekome rozstanie Miley z jej narzeczonym Liamem Hemsworthem…

Elite Daily

Jednak nie tylko dziwne i nagłe wyczyszczenie Instagrama Miley spowodowało burzę w mediach. Za teorią rozstania przemawiały również liczne doniesienia, że para rozstała się z powodu różnych spojrzeń na wspólną przyszłość – ponoć Liam bardzo chce założyć rodzinę i zostać ojcem, podczas gdy Miley wolałaby z tym poczekać! Para postanowiła więc ustosunkować się do swojego rzekomego rozstania:

Jak widać, na szczęście nie okazało się to prawdą! Dla Liama Miley nadal jest jego “number one” i niezależnie od tego, czy ich rozbieżne plany na przyszłość są faktem czy też fałszywym doniesieniem, ich związek wciąż trwa i ma się dobrze! Przypomnijmy, że Liam i Miley już raz się rozstawali – jednak ich powrót do siebie świadczy o tym, że nie mogą najwyraźniej bez siebie żyć i od 2014 roku znów możemy oglądać tę piękną parę razem!

Elite Daily

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X