fbpx


Kolejna gwiazda mówi o tym, jak negatywny wpływ na jej zdrowie psychiczne mają media społecznościowe! Czy żona Justina Biebera porzuci prowadzenie konta na Instagramie?

Mogłoby się wydawać, że gwiazdy i celebryci kochają Instagram – mogą się tutaj pochwalić luksusowym życiem, wakacjami, osiągnięciami i karierą. Szybki i łatwy dostęp to możliwość zbudowania wokół siebie ogromnej społeczności. Jednak coraz więcej gwiazd narzeka na media społecznościowe, a dokładniej na fakt, że ilość i wydźwięk komentarzy ma negatywny wpływ na ich zdrowie psychiczne!

Do grona takich celebrytów dołączyła własnie Hailey Bieber, która poruszyła ten drażliwy temat na swoim Instastory. Modelka została ofiarą hejtu po tym, jak związała się z Justinem Bieberem. Na swoim Instastory podzieliła się opinią i spostrzeżeniami, pisząc:

“Bycie poza Instagramem to najlepsza rzecz na świecie. Za każdym razem, kiedy robię od niego przerwę, czuję się zdecydowanie lepiej i jestem szczęśliwszą osobą. Kiedy wracam, od razu łapie mnie niepokój, robię się smutna i poddenerwowana. Proszę, nie zrozumcie mnie źle – Instagram to doskonałe narzędzie i świetna opcja aby być w kontakcie z innymi. Ale negatywy krzyczą TAK GŁOŚNO. Ciężko skupić się na samopoczuciu i zdrowiu psychicznym, kiedy za każdym razem, kiedy otwierasz Instagram, ktoś dosłownie rozdziera Twoją karierę, Twój związek i właściwie każdą część Twojego życia, które są pozytywne. Nie pozwolę, aby obcy ludzie sprawili, że poczuję się źle korzystając z życia i będąc po prostu szczęśliwą. Ten świat ma za dużo nienawiści i bólu, aby pozwolić sobie na jeszcze większe ilości negatywnego hejtu i podziałów.”

Całość wypowiedzi Hailey możecie przeczytać na jej Instastory: https://www.instagram.com/haileybieber.

Czy podzielacie jej opinię?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X