fbpx


Gigi Hadid i Zayn Malik już niejednokrotnie udowadniali, że doniesienia mediów na temat ich związku kompletnie ich nie obchodzą. Często rzeczywistość była zupełnie inna niż ta opisywana przez magazyny! Czyżby było tak i tym razem? 

Kilka tygodni temu świat mediów obiegła wieść o rozstaniu Gigi i Zayna. Informacje o ich kryzysie od osób z otoczenia, ważne wydarzenia spędzane osobno, brak wspólnych zdjęć – wszystko wskazywało na rzeczywiste rozstanie pary. Media wręcz huczały, przez kilka tygodni spekulując na ten temat. W końcu związek Gigi Hadid i Zayna Malika już od samego początku rozgrzewał media plotkarskie do czerwoności.

Jednak Zayn i Gigi to jedna z niewielu par w showbiznesie, która nie mówi o swoim związku i nie pozuje paparazzim – z tego też powodu na ich temat rodzi się więcej plotek! Skoro nie znamy prawdy, lukę trzeba czymś wypełnić 😉 W taki też sposób pojawiły się informacje o ich rozstaniu – jednak nie zostały potwierdzona ani przez modelkę, ani przez muzyka. Czy więc można spekulować, że para jednak nadal jest razem?

Ostatnio widziano Gigi Hadid, kiedy wychodziła z apartamentu Zayna w Nowym Jorku. Modelka wróciła niedawno z Mediolanu i to właśnie dom muzyka był jednym z pierwszych miejsc, jakie odwiedziła po powrocie. Czy Gigi i Zayn nadal są razem, czy po prostu utrzymują przyjacielskie stosunki? A może modelka przyszła zabrać swoje rzeczy?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X