fbpx


To doskonały przykład, jak jeden szczegół na zdjęciu potrafi zelektryzować cały świat! Ariana Grande na swoim profilu wrzuciła fotkę z nową płytą Sweetener. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że tuż za piosenkarką czai się… łóżeczko!

Pete Davidson and Ariana Grande

Getty Images

Ariana i jej chłopak Pete Davidson są niesamowicie szczęśliwi! Ich związek wciąż kwitnie i coraz poważniej myślą o powiększeniu rodziny. Już poczynili w tym kierunku pewne kroki – zaadoptowali bowiem… świnkę. Pete chyba jednak myśli po cichu o dziecku. Potwierdził to zresztą w niedawnym programie Saturday Night Live!

Choć tamten tekst można było potraktować żartobliwie, to instagramowa fotka Ariany wywołała prawdziwą burzę w sieci! Fani od razu zaczęli się dopytywać, o co chodzi z tym łóżeczkiem. Zaskoczona była także Katy Perry, która dołączyła do lawiny pytań o ewentualną ciążę!

Ariana odpowiedziała bardzo tajemniczo: To dla mojego sekretnego dziecka! Wielu nie zrozumiało jednak ironii w tej wypowiedzi. Tak naprawdę owe łóżeczko to tylko kojec dla wspomnianej wyżej świnki. Na prawdziwe dziecko przyjdzie jeszcze fanom Ariany i Pete’a troszkę poczekać 😉

Wyświetl ten post na Instagramie.

cloud @ultabeauty 🌫

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X