fbpx


Halloween zbliża się wielkimi krokami, więc w Internecie możecie znaleźć kolejne informacje się jak się przygotować do dobrej imprezy lub zobaczyć jak przestraszyć najbliższych. Wczoraj nawiedzony dom odwiedziła główna gwiazda „13 powodów” – Dylan Minnette. Czego wystraszył się najbardziej?

Źródło: E! News

Do premiery trzeciego sezonu „13 Reasons Why” mamy sporo czasu, jednak cały czas możecie śledzić informacje o gwiazdach grających w serialu. Jako że niedługo będziemy obchodzić Halloween, to Dylan Minnette, grający Claya Jensena, postanowił wybrać się na spacer do labiryntu Knott’s Scary Farm’s.  Podczas wizyty starał się odpowiadać na pytania zadawane przez dziennikarkę. Dzięki temu możecie się dowiedzieć, że postacią, która najbardziej przeraża aktora, jest Lether Face z filmu „Teksańska masakra piłą mechaniczną”. Jak również Dylana zapytano, co jest najstraszniejsze we współpracy z Seleną Gomez. „Przerażające jest to, jak ona jest zaangażowana oraz utalentowana!” – bez chwili zastanowienia odpowiedział.

Źródło: E! News

Oglądając drogę aktora przez labirynt, możecie się dowiedzieć także, że najmocniej na świecie Dylan boi się pogrzebania żywcem, mimo wszystko zaznacza też, że nigdy nie zdarzyło mu się być tak przerażonym, by zdarzyła mu się jakaś wpadka. Na swojej drodze trafił na zombie, duchy i demony, ale czy udało mu się opuścić nawiedzony labirynt? Koniecznie sprawdźcie oglądając filmik!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X