fbpx


Sylwia Przybysz nie zwalnia tempa! Jej trasa koncertowa Czas na Show tym razem zawitała do Łodzi. Tamtejsza publiczność nie zawiodła, a Sylwia dała kolejny wspaniały występ. Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

Zanim Sysia zagościła na scenie, doszło do tradycyjnego spotkania z fanami. Najpierw z Sylwią i jej chłopakiem Jankiem Dąbrowskim porozmawiali posiadacze biletów VIP, a następnie podczas Meet And Greet dziesiątki fanów fotografowało się z gwiazdami. Nie brakowało komplementów, życzeń i drobnych upominków!

Śpiewanie na łódzkiej scenie rozpoczęła o godzinie 17:00 siostra Sylwii, Olga. Podczas koncertów w Szczecinie i Zielonej Górze zastępowała ją zwyciężczyni Way To Young Stars Kaja Jabłońska. Po krótkiej przerwie Olga powróciła i dała z siebie mnóstwo energii!

Po supporcie przyszedł czas na show! Sysia jak zwykle dała czadu! Wraz z piosenkarką bardzo głośno śpiewała publiczność. W Łodzi również znają wszystkie hity Sylwii!

Nie zabrakło także tradycyjnego występu zakochanych. Sylwia i Janek po raz kolejny wykonali wspólnie magiczną piosenkę z Króla Lwa. Miłość znów urosła wokół nas!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na ten koncert, a mamy komu dziękować! Bilety zostały wyprzedane, co do jednego! Naprawdę, Łódź zrobiła wczoraj ogromne wrażenie na wszystkich!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X