fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Współpraca z tak utalentowaną artystką jak Kaja Jabłońska to marzenie – musicie uwierzyć Nam na słowo. 😉 O godzinie 15.30 warszawski Torwar usłyszał ekipę Young Stars we wspólnym utworze “Płomień”, w którym Kaja zdecydowanie wykazała się niesamowitym profesjonalizmem, jednak to co zadziało się na jej solowym występie przerosło nawet Nasze oczekiwania!

Foto: My Music

 

Po raz pierwszy od wydania swojego singla “Miód” Kaja Jabłońska wystąpiła z nim na dużej scenie i to podczas Young Stars Festival 2019. Totalny hit! Nie zabrakło też innych kawałków w jej wykonaniu. Zdjęcia to tylko część tego, co tak naprawdę działo się gdy publiczność wczuwała się razem z nią w teksty piosenek. Emocje nie do opisania. Zobaczcie sami jak było!

Foto: My Music

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X