fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Niall Horan niebawem wyda swój drugi solowy album – jego premierę zapowiedział na koniec tego roku bądź początek następnego. Ostatnio dzielił się na swoim Twitterze przemyśleniami dotyczącymi przyszłego krążka i nie mógł się doczekać, aż fani będą mogli go usłyszeć. A jutro artysta obchodzi swoje urodziny!Niall Horan kończy 26 lat i dla wielu fanów z pewnością będzie to dzień, który oni również będą świętować. Z tej okazji były członek zespołu One Direction wrzucił na Instagrama zdjęcie listu skierowanego właśnie do nich. Czego życzy sobie na swoje urodziny?“Cześć, kochani ludzie! Jutro są moje 26-te urodziny i jestem bardzo wdzięczny tym, którzy chcą je świętować razem ze mną i wysłać życzenia urodzinowe oraz miłość. W tym roku proszę Was o dołączenie ze mną w spieraniu spraw, które wiele dla mnie znaczą w przypadku dwóch katastrof. Zdewastowały społeczność i potrzebują naszej pomocy. Huragan Dorian na Bahamach. Pożary lasów w Amazonii. Na zawsze będą problemem, jeżeli nie zrobimy czegoś żeby to powstrzymać. Możemy powstrzymać to razem wspierając WWF i Amerykański Czerwony Krzyż. Proszę, dołącz do mnie rozpowszechniając link. Cokolwiek co możesz wpłacić zrobi ogromną różnicę, zwiększy ostrożność i wspieranie tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Rozpoczynam od darowizny dla dwóch spraw, więc jeszcze raz, daj co możesz. Kocham, Niall”.

Piękny gest, który wiele może zmienić. W końcu celebryci też mają wpływ na społeczeństwo, a przy takich stratach jaki przyniósł chociażby huragan na Bahamach, każdy grosz ma wielkie znaczenie, tak samo jak pomoc i wsparcie na każdy inny sposób.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X