fbpx


Piątkowym koncertem w Białymstoku Bars and Melody rozpoczęli trasę Covers 2018. To druga w tym roku wizyta Brytyjczyków w Polsce. W styczniu Charlie i Leo odwiedzili nas w ramach Generation Z Tour. Tym razem promują swoje najnowsze wydawnictwo, kompilację gorących coverów – Covers Part II.

Na początek informacja, która spędza sen z powiek wielu troskliwym fankom duetu. Kolano Charliego nie doszło jeszcze do pełni sprawności po kontuzji, jakiej doznał. Nie może się jeszcze poruszać swobodnie bez pomocy kul, dlatego podczas meet and greet i z małymi wyjątkami samego koncertu zmuszony był siedzieć. Kochane Bambinos, prosimy więc – podczas nadchodzących koncertów obchodźcie się z Charliem delikatnie! Jeśli musicie kogoś wyściskać, wybierzcie Leo.

Po spotkaniach meet and greet – w trakcie w których kontuzjowany Charlie jak zwykle wzbogacił się o kilka nowych minionków do kolekcji – punktualnie o 19 na scenie pojawił się niemiecki duet Juno im Park. Zespół ma na swoim koncie wydany niedawno numer nagrany wspólnie z Charliem z Barsów, który możecie znaleźć na ich kanale na YouTube – bardzo przyjemna nutka. Niemcy wystąpią u boku Barsów jeszcze raz podczas sobotniego koncertu w Toruniu.

Znajdujący się na terenie campusu uniwersyteckiego studencki klub Gwint zapewne widział niejedno – ale to, w jaki sposób białostockie Bambinos przyjęły Leo i Charliego na scenie, na pewno na długo pozostanie w pamięci pracowników klubu. Kolejny raz potwierdziło się, że Polki to najwierniejsze fanki Barsów. Podczas trwającego ponad godzinę koncertu, nie było numeru, który nie rozruszałby całej sali. I to wcale nie dlatego, że w repertuarze koncertu znalazły się w większości znane wszystkim przeboje! Przygotowane przez Barsów aranżacje są po prostu nieziemsko dobre! Zaryzykujemy stwierdzenie, że co najmniej kilku słucha się lepiej niż oryginalnych kompozycji. 2U Justina Biebera czy It ain’t me Seleny Gomez w wersji Barsów brzmią, jakby były stworzone właśnie dla nich. Nie zabrakło też autorskich numerów. Najważniejsze z nich – Hopeful i ThousandYears – tradycyjnie zamknęły cały koncert.

Białostocki koncert to dopiero początek trasy, na mapie której znalazło się 5 miast , w tym takich jak Białystok, które Bars and Melody odwiedzą po raz pierwszy w karierze. Bilety na koncerty są ciągle dostępne na platformie ebilet.pl i w Empikach. Pokażcie, że Polska ich kocha, niezależnie od tego, gdzie się pojawią!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X